Project Debut III S Audiophile

Project Debut III S Audiophile

jest to pierwszy Project Debiut z ramieniem w kształcie litery S, oraz pierwszy gramofon Project Debiut z nową wkładką gramofonową oraz nowym logo marki.

Project Debut III S Audiophile
Project Debut III S Audiophile biały

Pod koniec 2017 Project przeniósł się do nowej siedziby w małym austriackim miasteczku na północ od Wiednia o nazwie Mistelbach. To była również okazja do zmiany logo na nowe.

Nowy Project Debut III S Audiophile wykorzystuje ten sam silnik z napędem paskowym, ten sam silnik, ten sam talerz 12 calowy. Nowa wkładka gramofonowa Pick-IT 25 została oparta na serii OM firmy Ortofon. Wprowadzono również nowo zaprojektowane aluminiowe nóżki izolacyjne.

Pro-Ject, to jedna z firm produkujących gramofony i firma która w pełni wykorzystała odrodzenie winylu, osiągając dominującą pozycję na rynku hi-fi.

Najnowszy produkt Project Debut III S Audiophile to gramofon wyglądający obiecująco który może być kolejną dobrą propozycją Project, których już wiele zobaczyliśmy w sklepach w ostatnich latach. Jeśli nie będzie gorszy w stosunku do poprzedniej wersji serii Debut – to już będzie duży sukces. Ważne jest również to że producenci rozwijają tą grupę produktów. Gramofony wciąż są popularne, a sprzedaż winyli bije kolejne rekordy sprzedaży. Serce tym bardziej się cieszy jak widzimy nowe dobrej jakości produkty w sklepach hifi.

 

Project Debut III S Audiophile czarny
Project Debut III S Audiophile czarny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.